Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Najlepszy pomysł na zimowy odpoczynek? Śnieg, narty, ciepły basen i dobroczynne zabiegi. Wszystko to znajdziemy w Interferie Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju.

Świeradów–Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa, która w ostatnich latach odzyskuje swój dawny blask. Do historycznych obiektów uzdrowiska (m.in. ponad stuletni Dom Zdrojowy, z przepiękną modrzewiową halą spacerowa i pijalnią wód) dołączają nowe hotele i pensjonaty, wyznaczane są atrakcyjne turystycznie szlaki rowerowe i piesze, a kolej gondolowa Ski[&]Sun (2500 m oświetlonej trasy zjazdowej!) należy do najnowocześniejszych w Polsce.

W promieniu kilkudziesięciu kilometrów znajduje się wiele atrakcyjnych miejscowości i miejsc wartych odwiedzenia. Najciekawsze z nich to: zamki (Czocha, Frydlant, Rajsko), wodospady Kamieńczyka i Szklarki, Śnieżne Kotły, a także Karpacz, Szklarska Poręba, Kowary, Harrachov, Liberec.

Interferie Sport Hotel usytuowany jest w dolinie rzeki Kwisy, u podnóża Sępiej Góry, około 1,5 km od Parku Zdrojowego. Cisza oraz przepiękne górskie widoki są niezaprzeczalnym atutem hotelu.
Do dyspozycji gości są: restauracja, kawiarnia, sale konferencyjne, grota solna, kort tenisowy, liczne gabinety kosmetyczno-zabiegowe, sala fitness, sala sportowa oraz jedyny w Górach Izerskich Aquapark. Składają się nań: basen pływacki, basen rekreacyjny z dwoma zjeżdżalniami, basen wypoczynkowy, basen solankowy, brodzik dla dzieci, cztery sauny. W basenie rekreacyjnym znajduje się zjeżdżalnia pontonowa, zjeżdżalnia zwykła, huśtawka wodna, gejzery, leżanka z masażem wodno-powietrznym, dysze z masażami. Specjalny basen solankowy pozwala na odprężenie po chwilach aktywnie spędzonych w górach.

Hotel oferuje zabiegi lecznicze, takie jak: fizykoterapia, hydroterapia, ciepłolecznictwo, okłady z borowiny oraz zabiegi upiększające, m.in. masaże suche i wodne, terapie w kapsułach derma life i hydro jet medical. Dzięki cyklowi zabiegów w grocie solnej podczas urlopu w górach można także pomyśleć o uzupełnieniu jodu w organizmie.

Interferie Sport Hotel w Świeradowie

Przykładowy pakiet – Zdrowie z Doliny Młodości – zawiera siedem noclegów z pełnym wyżywieniem, konsultację lekarską, 3 zabiegi lecznicze dziennie, nieograniczony wstęp do Aquaparku. Cena: od 1039 zł za osobę w pokoju dwuosobowym.


www.interferie.pl

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz