Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Do niedawna wizyta termach kojarzyła się głównie z relaksem i zabawą w gorących basenach. Baseny Mineralne w Solcu-Zdroju zmieniły to, tutaj do term przyjeżdża się również po zdrowie. A wszystko dzięki wyjątkowo skutecznej, leczniczej solance siarczkowej oraz Centrum Zdrowia z prawdziwego zdarzenia.

Siedzący tryb życia i brak aktywności coraz częściej powodują, że nasz organizm odmawia posłuszeństwa. Zaczynają się problemy z kręgosłupem, stawami. Pomocy szukamy zazwyczaj u lekarza, a kolejne opakowania środków przeciwbólowych uznajemy za alibi dla braku czasu na rehabilitację. Tymczasem nie musi tak być – dzisiaj planowy wypoczynek możemy połączyć ze skuteczną terapią na najwyższym poziomie! Taką ofertę poprawy stanu zdrowia, opartą na potwierdzonych właściwościach leczniczych wód mineralnych, mają jedyne w Polsce Baseny Mineralne w Solcu-Zdroju.


Swoją wyjątkowość zawdzięczają najsilniejszej na świecie solance siarczkowej, czerpanej z własnego źródła „Malina”, która posiada najwyższą zawartość aktywnych związków siarki, a jej ogólna mineralizacja przekracza 35 tysięcy mg minerałów na litr. Ta wyjątkowa solanka wykorzystywana jest jako naturalne tworzywo lecznicze m.in. w leczeniu schorzeń dermatologicznych i reumatoidalnych.

Skuteczność balneologii w znaczącym stopniu zależy od stężenia aktywnych związków używanej do kuracji wody. Im jest ona bogatsza w wartościowe minerały, tym kuracja skuteczniejsza. Właśnie dlatego oferowane w Basenach Mineralnych kąpiele siarczkowe są tak cenione przez tysiące kuracjuszy.

Lecznicza oferta Basenów Mineralnych to nie tylko uzdrawiająca moc wody siarczkowej. W Centrum Zdrowia, przez siedem dni w tygodniu, na odwiedzających i poszukujących pomocy czeka wysoko wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, którzy po wykonywanej na miejscu konsultacji medycznej, pomogą rozwiązać doskwierające problemy.
Baseny Mineralne_Solec-Zdroj
Pakiety lecznicze, w tym pobytowe, pozwalają na przemyślaną i ukierunkowaną na konkretne schorzenia rehabilitację. Można skorzystać nie tylko z kąpieli siarczkowych, ale również z szerokiej gamy zabiegów m.in. z zakresu hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii oraz różnych form masażu.

Odradzająca się moda na balneologię sprawia, że skuteczne leczenie nie musi oznaczać sali operacyjnej i pochłaniania kolejnych opakowań lekarstw. Warto spróbować nieinwazyjnych metod leczenia, które wykorzystują wodę, jako naturalne tworzywo lecznicze. Uzupełnienie ich o zabiegi z zakresu rehabilitacji może dać długo oczekiwane efekty.


ul. Partyzantów 18
28-131 Solec-Zdrój
tel. +48 41 377 65 65
www.basenymineralne.pl

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz