Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Zadbaj o swoje ciało i duszę, naucz je harmonii. Zanurz się w świecie zmysłów, który w Farmona Wellness [&] SPA pełen jest łagodzących woni i wyjątkowych zabiegów. Wybierz się w podróż do krainy zmysłowego relaksu. 

Zdolność odbierania bodźców zewnętrznych to wrodzony talent ciała, o który należy dbać. Na co dzień zapominamy o tym, jak ważne jest dla nas odpowiednie pobudzanie zmysłów. Wydaje nam się też, że na odpoczynek przyjdzie jeszcze czas. Tymczasem ciało trzeba uczyć smaków, zapachów i dotyku, bo to dzięki nim osiągamy wewnętrzną harmonię. Warto więc szukać miejsc, które nam o tym przypominają.


Jedność
Wzrok, słuch, smak, węch i dotyk – to pięć podstawowych zmysłów i cała gama możliwości. Przyzwyczajenie do odbierania przez nas impulsów z otoczenia sprawia, że wszelkie bodźce powszednieją. Wydaje się nam, że naszego ciała nic już nie zaskoczy. Próbujemy nowych potraw i okazuje się, że znamy już ich smak. Poznajemy nieznany wcześniej zapach, ale coś nam on przypomina. Oddajemy się w ręce masażysty i odprężamy się na chwilę, ale zaraz potem wracamy do poprzedniego stanu napięcia. Wszystko dlatego, że pobudzamy pojedyncze zmysły, a jednorazowe wrażenia szybko mijają – ciało je zapomina.Filozofią Farmona Wellness [&] SPA jest pielęgnowanie umysłu przez ciało. Oddziałując na wszystkie zmysły i angażując wszystkie talenty ciała, podchodzimy holistycznie do pielęgnacji i dbamy o jej wszechstronność. To nasza wartość i najważniejsze zadanie.

Bliskość
Hotel Farmona Business [&] SPA położony jest w cichej enklawie otoczonej zielenią i kwiatami. Pachnące rośliny okalają go ze wszystkich stron, pozwalając zapomnieć o sąsiedztwie miasta. Dyskretne oświetlenie podkreśla urok i czar, jakich goście doświadczają na każdym kroku. Malownicze otoczenie, elegancja i bliskość natury sprawiają, że zanim przekroczymy  próg hotelu, już czujemy się jak w domu. Wielką rolę odgrywa tutaj park stuletnich dębów i tajemnicze alejki zapewniające subtelną dyskrecję i spokojny wypoczynek. Cicha i malownicza okolica oraz przestronna łąka piknikowa tworzą nadzwyczajną atmosferę, o której nie sposób zapomnieć.

Równowaga
Dbałość o dobór materiałów, z których wykonane są elementy wystroju sprawia, że całość tworzy jedność opartą na naturalnych i ekologicznych komponentach. Meble i dekoracje SPA zostały wykonane na specjalnie zamówienie przez artystów z wyspy Bali. Wnętrza mają kojący i leczniczy wpływ na gości, gdyż urządzone są zgodnie z zasadami feng shui. Eteryczne olejki zaklinają powietrze i odprężają, a zapach świec i kadzideł relaksuje.
Klimat miejsca dedykowany jest kształtom i żywiołom, jako że to właśnie one mają ogromny wpływ na otoczenie i jego odbiór. W Farmona Wellness [&] SPA ciało współgra z duszą na zasadzie równowagi, a przestrzeń pobudza i koi jednocześnie. Miłośnicy naturalnych terapii odnajdą tu wymarzony relaks i spokój.

Pamięć ciała
Sekret holistycznej pielęgnacji polega na traktowaniu ciała jako całości – należy zadbać o każdą jego część, sprawiedliwie zatroszczyć się o każdy fragment. Atmosfera w Farmona Wellness [&] SPA zachwyca nie tylko harmonijnym wnętrzem, ale przede wszystkim tym, co dzieje się w środku: profesjonalni indonezyjscy terapeuci to mistrzowie unikatowych technik manualnych, którzy swoją sekretną wiedzę poznali na Bali – indonezyjskiej Wyspie Bogów.
Tradycyjne azjatyckie rytuały piękna, naturalne składniki oraz magiczne właściwości orientalnych ziół i ekstraktów z egzotycznych roślin wzbudzają błogość i pozwalają ze spokojem oddać się ich działaniu.Wizyta w Farmona Wellness [&] SPA to podróż w najdalsze zakątki świata. Tutejszy ekskluzywny program zabiegów został opracowany w dalekiej Indonezji specjalnie dla tego miejsca, na bazie receptur i technik stosowanych od tysięcy lat, przed wiekami dostępnych jedynie dla rodów królewskich. Wszystko to sprawia, że nasze ciało „pamięta” każde dotknięcie – wizyta w tutejszym SPA sprawia, że standardowe zabiegi pielęgnacyjne przestają wystarczać i chcemy tylko jednego: jak najszybszego powrotu.

Odpoczynek duszy
Po zabiegach odprężających przychodzi czas na sen, który wzmacnia ich działanie i wieńczy proces regeneracji. Oferta hotelu stanowi kontynuację zbawiennego działania SPA – pokoje są tak zaaranżowane, by współgrały z przestrzenią przeznaczoną do pielęgnacji, by przedłużać ją w nieskończoność. Subtelne i eleganckie wnętrza, wysmakowany minimalizm, komfort, dyskretna opieka personelu i troska o niepowtarzalność każdej spędzonej tu chwili to sposób myślenia o wypoczynku. Każdy pokój ma indywidualną aranżację, ale równocześnie  tworzy spójną całość z pozostałymi wnętrzami. Stan wewnętrznej harmonii sprzyja owocnym negocjacjom – dlatego wysoką klasę i jakość miejsca cenią także liczni goście biznesowi, którzy wybierają hotel na konferencje i spotkania integracyjne na światowym poziomie.


www.hotelfarmona.pl
www.spafarmona.pl

 

Polecamy też:

AZJATYCKIE ZABIEGI W FARMONA WELLNESS [&] SPA

 

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz